Domy z Bali Całoroczne

Domy drewniane całoroczne to cieszący się ogromną popularnością produkt. W szerokiej gamie naszych propozycji z pewnością znajdziesz domek dla siebie. W zależności od potrzeb posiadamy domy rodzinne o dużej powierzchni, średnie i małe, nie wymagające nawet pozwolenia na budowę. Nasze domy są doskonałe zarówno jako domy na działkę letniskową a także jako domy mieszkalne lub dopełnienie Twojego ogrodu. Dzięki naturalnemu odcieniowi doskonale wkomponują się w każdy krajobraz dodając mu przy tym uroku i wdzięku.

Domy drewniane całoroczne mają zapewnioną izolację cieplną dzięki materiałom wysokiej jakości użytym do ich produkcji. Wykonane są one z drewna świerku syberyjskiego. Jest to drewno charakteryzujące się dużą wytrzymałością i trwałością. Izolacja została wykonana z wełny mineralnej, która ma dobre współczynniki trwałości przeciwogniowej. Cena domu obejmuje również wszystkie okna, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Pokrycie dachu może być wykonane z papy lub gontu, w zależności od preferencji nabywającego. Impregnacja drewna zapewnia całej konstrukcji długoletnią wytrzymałość i ochronę przed wnikaniem wilgoci.

Dużą zaletą naszych projektów są tarasy, które posiadają domy z bali całoroczne. Przeważnie tarasy są całkowicie lub częściowo zadaszone, dzięki czemu zapewnią ochronę przed drobnym deszczem czy uporczywymi promieniami słonecznymi. Są one wspaniałym miejscem na poranną kawę, rodzinny obiad czy popołudniowe spotkanie ze znajomymi lub rodziną przy grillu. Domy drewniane całoroczne w większości projektów posiadają wewnętrzne ścianki działowe. Jeśli nie odpowiada Ci takie rozwiązanie oferujemy również projekty z jednym pomieszczeniem. Zaadaptowanie tych miejsc w pełni pozostawiamy Twojej inwencji.